A BOHÉMIA KUTYAISKOLA ÉS SPORT EGYESÜLET HÁZIRENDJE

• A kutyaiskola területére belépni érvényes oltással rendelkező, egészséges kutyával szabad!
  • Kiképzésen részt venni kizárólag a megfelelő és a kiképzők által ellenőrzött felszereléssel lehet!
  • Az esetlegesen bekövetkező személyi sérülésért és anyagi károkért a kutyaiskola felelősséget nem vállal, ez minden esetben egyéni felelősség kérdése, mindenki köteles megtéríteni az általa, vagy a kutyája által okozott kárt.
  • Kiskorúak csak szülői felügyelettel, szülői jóváhagyással vehetnek részt a foglalkozásokon.
  • Az iskola felszerelései csak kiképzők engedélyével, és irányítása mellett használhatók.
  • A kutya a dolgát a kijelölt helyeken végezheti el. Az iskola területén a kutya ürülékét a kutyavezető köteles összeszedni. Vizeletürítésnél fokozottan figyelni kell, hogy az iskola felszereléseit (pl. akadályok), a klub helységet és környékét ne vizeljék le. Amennyiben megtörtént a baleset, annak helyét le kell önteni vízzel, és a gazda 500 Ft-t kell, hogy fizessen.
  • Tüzelő szukával csak előzetes megbeszélés után lehet a kutyaiskola területére belépni, a csoportos foglalkozásokon nem lehet részt venni, mert zavarhatja a többi kutya munkáját.
  • Kérünk mindenkit, hogy vigyázzon az iskola tisztaságára, cigarettacsikket, szemetet eldobálni szigorúan tilos!
  • A foglalkozásokon csak azok vehetnek részt, akik a díjat befizették.
  • A foglalkozások díjait, előre kell megfizetni.
  • Kutyaiskolánk tagjának az számít, aki minimum 3 hónapig részt vett a foglalkozásokon és az annak megfelelő díjat befizette.
  • A foglalkozások díjai havi díjak, a le ne járt foglalkozásokat nem áll módunkban visszafizetni.
  • A kutyaiskola felszereléseit ( pl.karok, akadályok, stb.) csak a kutyaiskola vezető, vagy a foglalkoztatást vezető engedélyével és felügyeletével lehet használni, a balesetek elkerülése miatt.
  • A kutyaiskola területe magánterület, belépni csak a foglalkozások ideje alatt lehetséges.